Movies
Ratings
61
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0