Movies
Ratings
94
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 2.5