Movies
Ratings
231
ArrivalRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The BoatRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5