Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
MouseRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
KairosRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0