Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0