Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 5.0