Movies
Ratings
298
LoganRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.5