Series
Ratings
181
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0