Movies
Ratings
34
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0