Movies
Ratings
294
TomorrowlandRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 1.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
The MermaidRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0