Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0