Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Than UsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Love LifeRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 2.5
Mew Mew PowerRated ★ 4.0