Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.5