Movies
Ratings
386
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
I WishRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5