Movies
Ratings
71
Step Up All InRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0