Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0