Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 1.5