Series
Ratings
47
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 1.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Buddy ThunderstruckRated ★ 4.0
Hurrah for IndependenceRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0