Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
What She Likes...Rated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
RedRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0