Titles you rated
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Let's Get DivorcedRated ★ 2.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Love will begin when Money endRated ★ 3.0- High School DriveRated ★ 2.5
- ウチの夫は仕事ができないRated ★ 3.0
Residential ComplexRated ★ 3.0
Code Blue Season 3Rated ★ 2.5- Koshoku RobotRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5