Series
Ratings
23
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
OnimushaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Dr. BrainRated ★ 4.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5