Titles you rated
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
Creed IIRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.5- Special Screening of Pixar Short AnimationsRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
CreedRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.5