Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
A Happy EventRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
WildRated ★ 5.0