Titles you rated
As the Bell RingsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Swimming PoolRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 1.0
Funny GamesRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Redd Inc.Rated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
MenRated ★ 2.5
Mute WitnessRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 2.5
Peeping TomRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 2.5