Movies
Ratings
641- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5