Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0- Glittering HandsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
11:14Rated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0