Titles you rated
CommitmentRated ★ 0.5
Planet of the ApesRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
CadaverRated ★ 1.0- Tales of the UnusualRated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 1.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 2.0