Movies
Ratings
35
AvatarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0