Series
Ratings
17
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5