Movies
Ratings
218
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
...ingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0