Movies
Ratings
654
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Children of the CornRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0