Titles you rated
ContactRated ★ 4.0
WunderkinderRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0