Movies
Ratings
198
The UnjustRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 1.0
Samaritan GirlRated ★ 1.0
DogvilleRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
21 GramsRated ★ 4.0