Movies
Ratings
340
Just Go with ItRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
Wedding DressRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 5.0
George of the JungleRated ★ 4.0