Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0