Titles you rated
BossRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0- Heavy SnowRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Our SeasonRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 4.0