Titles you rated
All My Love For YouRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0