Movies
Ratings
30
New WorldRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0