Movies
Ratings
133
InceptionRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0