Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0