Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 1.0
Never ForeverRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 3.0