Titles you rated
The Bounty HunterRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
AlohaRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0