Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- The Story of CinderellaRated ★ 5.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
- Koby-KobyRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0- Montana JonesRated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0