Titles you rated
The Running ManRated ★ 2.0
Re: BornRated ★ 1.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ShaftRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Barely LethalRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0