Titles you rated
ChronicleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0