Movies
Ratings
220
InterstellarRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0