Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0