Titles you rated
Anne of Green GablesRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.5- Run HanyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 2.5
Slayers NextRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.5
- BonobonoRated ★ 3.5
- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0