Movies
Ratings
65
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0