Titles you rated
The Piano TeacherRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5
ExitRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5